Барабашово стає центром смарт-шопінгу: Зручно, вигідно, розумно!

Зручно, вигідно, розумно – Барабашово стає центром смарт-шопінгу. За оцінками маркетингових досліджень, більше двох третин всіх подарунків у Харкові до майбутніх Дня святого Валентина і 8-го березня харків’яни та мешканці області будуть купувати саме на Барабашово.

Напередодні свят особливим попитом користуються шкірна галантерея, сувеніри, предмети декору і, звичайно ж, посуд. Великий вибір, демократичні ціни й можливість торгуватися – саме це приваблює сюди більшість покупців.

Віталія, підприємець:

К нам приходят постоянно. Мы визиточки оставляем. У нас много постоянных покупателей.  Хороший, конечно. И по доступным ценам – люди приходят. Кому надо, скидочки делаем. Кому надо на заказ – почтой отправляем.

І це формує культуру смарт-шопінгу, вже досить популярного в усьому світі. Ідея проста: покупець хоче відчувати, що зробив вдалу покупку. Багато хто використовує візит в торговий центр, щоб одночасно здійснити цілу низку необхідних покупок. Економія грошей, часу і сил в поєднанні з можливістю вибрати саме те, що потрібно, і створюють смарт-атмосферу.

Марина, покупець:

Выбираю подарки. Почему именно Барабашово? Потому что ассортимент и цены. Цены на треть дешевле, чем на любом другом рынке.

Владислав, покупець:

Я думаю, для каждого покупателя здесь найдется свой товар и очень хорошо можно поторговаться. Я думаю, кто ищет, тот всегда найдет.

Самі покупці, можливо, і не підозрюють, що стали смарт-шопперами. Але свій візит на Барабашово пояснюють саме з точки зору «розумного», смарт-підходу.

Любов, покупець:

Я посоветовала бы прийти сюда, потому что здесь можно найти все и в одном месте. Не нужно тратить время на поиски, по городу ездить. По ценам здесь всегда можно поговорить и пообщаться.

Свята вже зовсім близько. І маркетологи запевняють, в подарунковому сегменті в цьому сезоні виграє саме смарт-шопінг.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100