Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Банда, що нападала на посадовців та підприємців, затримана поліцією

Кілька місяців банда рецидивістів нападала на українських посадовців та підприємців, як стало відомо Вісті Ньюс. На жаль після зустрічей з угрупуванням, мало хто лишався живим. До всього, банду підозрюють ще й у вбивстві директора “Укрспирт” Віктора Панкова. Головна мета рецидивістів – говорять у поліції – дестабілізувати криміногенну ситуацію в країні.


Спеціалізувалася банда на нападах, розбоях та навіть вбивствах.
Сергій Князєв, голова Нацполіції:
29 березня 2017 року невстановлені особи здійснили напад на громадянина із застосуванням металевих кийків. Просто при виході з під’їзду забили металевими кийками і розстріляли із зброї. Людина на щастя вижила. 
Тоді потерпілий розповів, що нападники були в балаклавах. Тай на місці злочину слідів вони практично не залишили. За кілька днів рецидивісти знову дали про себе знати.

Сергій Князєв, голова Нацполіції:
Знаходячись на території одного з навчальних закладів Києва здійснили вибух. Хочу зауважити, заклали в МОН 50 міну, таку, як була закладена під днищем автомобіля журналіста Шеремета та здійснили вибух прямо біля навчального закладу. Об’єктом посягання був один із підприємців міста. Він випадково вижив. Його поранило осколками, але він вижив.
Поодинокі напади на місцевих підприємців та високопосадовців повторювалися і далі. Шукали банду, у буквальному сенсі, по всій Україні. Обшуки провели на території шести областей країни. Затримали п’ятірку рецидивістів. А ось організатор банди потрапив до рук копів аж на території іншої держави. Його затримали у Румунії. Зараз п’ятеро затриманих перебувають під вартою. Стосовно ж ватажка, українські правоохоронці чекають відповідь Інтерполу на запит про депортацію та повернення зловмисника додому. Триває слідство.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023