Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Бaл хризaнтем у Фельдмaн Екопарк відкриється 6-го жoвтня. Оргaнізатори підгoтували мaсу сюрпризiв

Головна подія цієї осені – Бал хризантем у Фельдман Екопарк стартує в перші вихідні жовтня і триватиме до холодів, як стало відомо Вісті Ньюс. У сьомий раз харків’яни й гості з усієї України, а також зарубіжних країн зможуть стати учасниками фантастичного квіткового шоу.

Фельдман Экопарк Бал Хризантем

У цьому році їх очікують нові флористичні композиції химерних форм і ще більше живих хризантем вишуканих кольорів. За словами майстрів, що творять зараз цю романтичну казку, якщо погода не піднесе неприємних сюрпризів, нинішній Бал хризантем буде рекордним.

Все детали раскрывать не будем, но наша команда прилагает усилия, чтобы все гости Фельдман Экопарк остались довольны. Они увидят около 40 тысяч «королев осени», как часто поэтически называют хризантемы, а также цветочные скульптуры и художественные композиции из них, ранее у нас не создававшиеся. И, конечно же, само открытие Бала хризантем традиционно станет ярким запоминающимся шоу: для взрослых и детей запланирована большая развлекательная программа, в которой будут балзадействованы все локации и активности нашего Социально-гуманитарного мультикомплекса, – розповіли в Фельдман Екопарк.

Фельдман Экопарк Бал Хризантем

Нагадаємо, що Бал хризантем – найбільший в Україні флористичний фестиваль, який щорічно проходить в Фельдман Екопарк під патронатом Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» з 2012 року. У минулому році помилуватися 35 тисячами хризантем приїхали численні гості з усієї України та країн зарубіжжя – тільки в перші два дні відкриття їх зібралося понад 60 тисяч. Бал хризантем триває до настання холодів, а відвідати його можна абсолютно безкоштовно.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023