Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Автошколу Зайцевої звинувачують у халатності (Харків)

Проти автошколи Зайцевої (підозрюваної у справі щодо ДТП на Сумській) порушили кримінальне провадження, як з’ясували Вісті Ньюс. Про це повідомив начальник слідчого управління харківської поліції. Установу звинувачують у халатності. Для розслідування нової справи виділили окремого слідчого. Нагадаємо, що раніше правоохоронці висунули підозру про те, що Зайцева пропускала заняття в автошколі. Інструктори в свою чергу закривали на це очі. За два роки водійського стажу Зайцева встигла отримати 5 штрафів за порушення правил обгону, перевезення вантажу, невикористання ременів безпеки, проїзд на заборонений сигнал світлофору та перевищення швидкості. Крім цього поліція дала відповідь на питання, яке цікавило мало не кожного від дня самої трагедії – чи брала участь Олена Зайцева у перегонах?

Сергій Чиж, начальник слідчого УП ГУНП в м. Харків:
Дана інформація не підтвердилась, що були перегони. Я можу сказати одне, що один водій порушив 5 пунктів правил. Можу їх назвати: це пункт 8.7.3 – це сигнал світлофора має наступні позначення – червоний і жовтий, що забороняє рух та попереджає про майбутню зміну сигналу, пункт 8.10-при подачі світлофором або регулюванням сигналу, що забороняє рух водій повинен зупинитися перед дорожньою розміткою, якщо їх немає, зупинитися перед найнижчою рейкою залізничного переїзду перед світлофором, пішоходом, а якщо вони відсутні, та в усіх інших випадках. І пункт 12.3 – у разі виникнення небезпеки руху або перешкоди, яку водій об’єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу, або безпечного для інших об’їзду перешкоди, пункт 12.4 – в населених пунктах можна рухатися зі швидкістю не більше 60 кілометрів за годину. Фактично ми розуміємо, що чи перегони, чи не перегони. Рух зі швидкістю більше 60 кілометрів на годину заборонений.

Сергій Чиж, начальник слідчого УП ГУНП в м. Харків:
Даний блок було виділено в окреме кримінальне провадження. Дане кримінальне провадження було зареєстровано у слідчому відділі, передбачене за статтею 367 як службова недбалість і іншим слідчим, який уже є спеціалістом по економічним провадженням проводяться слідчі дії.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023