Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Асія Ахат привезла до Харкова новий альбом “All in”

До Харкова Асія Ахат привезла новий альбом “All in”, який записувала не один рік в США, як з’ясували Вісті Ньюс. Цей інструментальний альбом поданий на здобуття найпрестижнішої американської музичної премії «Ґреммі» відразу у 8 номінаціях. Дивовижне шоу європейського рівня відбулося у стінах ККЗ і його побачать лише у 6 містах України. Як це було знають, наші журналісти.

Асія Ахат почала роботу над альбомом “All in” ще багато років тому в Україні, але те, що виходило – було не те, чого хотіла почути музикант. Роботу над альбомом скрипалька відклала і поїхала у тур Америкою, як співачка.
Асія Ахат, скрипалька:

Возвращалась в Украину, приезжала – в нашей стране начались военные события и всё вот это горе, которое происходит, собственно, и сейчас, и мне казалось кощунственным петь песни, любого характера песни. У меня было, конечно, настроение скорби и грусти, как минимум. И мне захотелось сделать только инструментальную музыку, и однажды в Америке я сказала вслух фразу о том, что я хочу оставить след в истории мировой инструментальной музыки, и американцы мне посоветовали сделать такой проект с каким-то мировым продюсером.

Пропозицій було багато, але вибір впав на Humberto Gatica, який працював з Celine Dion, Michael Jackson, Andrea Bocelli, Cher, Mariah Carey, Tina Turner. Робота йшла довго, адже думки щодо матеріалу розходилися.

Асія Ахат, скрипалька:

У Умберто были мнения ближе к американскому шоу-бизнесу, я же тяготела к мировым хитам европейской музыки, но потом сошлись во мнениях долгими переговорами. И вот получилось сначала 12 треков, а 13-ый трек, песню Селин Дион Умберто сказал, что ты должна это сыграть!

Спеціально для цього альбому скрипалька освоїла нові техніки гри на скрипці. А також, завдяки Умберто, навчилася керувати емоціями.

Асія Ахат, скрипалька:

Он просто требовал таких вещей, таких тонкостей, которые даже я не могла понять почему. В основном, это касалось эмоций. Он просил то страсти, то каких-то слёз невероятных и мне казалось, что я уже выдаю всё, что могу. Но этого, всё равно, иногда было мало.

Восени 2017 Асія презентувала альбом у Лос-Анджелесі й відправилася в тур Америкою. До слова, графік туру був так розпланований, аби й в Україні почули цей альбом. Харків, Запоріжжя, Дніпро, Львів, а також Одеса та Київ – всього 6 міст, які мали та мають змогу почути та побачити нове шоу Асії Ахат, дійсно, європейського рівня, за оцінкою глядачів.
Інструментальний альбом «All-in» був поданий на здобуття найпрестижнішої американської музичної премії «Ґреммі» відразу у 8 номінаціях. І Асія обіцяє, цю нагороду таки привезти в Україну. А ще має намір зробити більш масштабний тур Україною.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023