ART Production AltBier відправляє до Чикаго 1929-го. Кримінальна ексцентрична комедія «У джазі тільки дівчата» у Харкові!

Історія відбувається під час сухого закону. Але сувора заборона не заважає гангстерам тримати підпільний бар з продажу міцних спиртних напоїв. Змерзлі та зневірені Джеррі і Джо, два невдалих музиканти, що не мають ні цента в кишені, вештаються з бару в бар і стають випадковими свідками гострої гангстерської розбірки. Їм потерміново бігти, тому  ідея переодягнутися в жінок і влаштуватися на роботу в жіночу джазову групу – здається рятівною!

Не довго думаючи, Джо і Джері прикидаються дівчатами і відчалюють до Флориди з жіночим оркестром. Тепер вони красуні – Дафна і Джозефіна. Але все йшло за планом, поки Джо не запав на прекрасну солістку на прізвисько Душечка …

16 березня захоплюючий комедійний мюзикл «У Джазі Тільки Дівчата»!

Незабутнє шоу, живий звук, кращі вокалісти міста в супроводі Джаз – Оркестру, оригінальні хореографічні постановки, яскраві костюми, барвисті декорації. Вечір, наповнений гумором і величезний заряд позитивних емоцій, не залишить байдужим жодного глядача!

Цю подія не можна пропустити!

Режисер-постановник – Олександра Блінкова;

Артисти:

Дана Ковальчик / Душечка – Алевтина Биваліна;
Джо / Джозефіна – Костянтин Новіков;
Джеррі / Дафна – Віталій Ясенів;
Осгуд Філдінг III – Євген Полежаєв;
Коломбо «Білі Гетри» – Іван Одуха;
Красуня Сью – Тетяна Борщ;
Детектив Малліган / Бонапарт – Андрій Федоров;
Чарлі «Зубочістка» – Валентин Шмяков;

Музичний супровід – група Whistling Dixie і духовий оркестр під керівництвом заслуженого артиста України – Юрія Яковенко;
Бек-вокал – продюсерський центр Purple People;

Шоу-балети:
Carte Blanche, Tandem, OXYD;

Володарі світла і звуку:
Сергій Черних, Максим Дорошенко, Олег Король, Тарас Маханько; Квитки від 100грн

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.