Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Апеляції Алімпієва та Нікіфорова у Харкові знову перенесли

Розгляд апеляції Алімпієва та Нікіфорова знову перенесли. Нагадаю, начальник Харківського національного університету Повітряних Сил ім.І. Кожедуба Андрій Алімпієв та його заступник Iгор Нiкiфоров затримані за підозрою у розтраті, як стало відомо Вісті Ньюс. Йдеться про 2,4 млн грн. Корупційні дії обвинувачення вбачає в укладених додаткових договорах щодо закупівлі палива. Обох рішенням районного суду помістили в СІЗО на 60 днів із заставами. Захист подав скаргу на винесені запобіжні заходи. Через те, що представники льотного ВИШу є особами вищого військового складу, розслідуванням справи має займатися Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Засідання перенесли, щоб усі сторони були повідомлені про процес і з’явилися до суду. Апеляцію розглядатимуть в один день.


Вікторія Яковлева, суддя судової палати у кримінальних справах:
У зв’язку з необхідністю належним чином повідомлення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у рамках кримінального провадження останні цифри 526 перенести розгляд апеляційної скарги на 14 грудня 2017 року на 12 годину.
Максим Журавльов, адвокат:
Пока военная прокуратура, специализированная военная прокуратура, НАБУ разбираются, кому дело расследовать, с нами не проведено ни одно следственное действие. Мы лишены возможности отстаивать свои права и законные интересы, заявлять соответствующие ходатайства. И просто мы сейчас не понимаем даже какой орган досудебного расследования сейчас проводит расследование по данному производству. А человек находится в СИЗО.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023