Акція “Мистецтво милосердя” МБФ “Фонд Олександра Фельдмана” зібрала понад 3 млн грн

Більше 3 млн грн вдалося зібрати завдяки благодійній акції “Мистецтво милосердя”, як стало відомо Вісті Ньюс. І це при тому, що проект стартував тільки 19-го травня – у Харкові у галереї АВЕК були презентовані картини-лоти. Зібрані кошти вже допомогли врятувати рожевих пеліканів, а також сотні інших тварин. Непересічну мистецько-зоозахисну акцію ініціював Міжнародний благодійний фонд “Фонд Олександра Фельдмана”. Тепер виставка-аукціон вирушить Україною, і більше того лоти можна подивитися та вибрати он-лайн. Як виглядають врятовані та кого може підтримати кожен, дізналися наші журналісти.

Цих 2-місячних пташенят врятували від загибелі небайдужі люди. 30 рожевих пеліканів зараз у Фельдман Екопарку, і у пернатих вже є не тільки сите та безпечне життя, а і можливість дати потомство в природних умовах на Лебединому озері. Примітно, що першими врятованими стали саме птахи, що символізують милосердя.

Олександр Фельдман засновник Міжнародного благодійного фонду, народний депутат України:

Очень много людей понимают, что небольшой каплей, небольшой работой можно сделать очень много. Так получилось, что первые деньги мы направили на спасение самих животных. Мы спасли больше 30 пеликанов.

Володимир Переходович, завідувач сектором птахів Фельдман Екопарк:

Мы теперь делаем все для того, чтобы сохранить этих малышей, выкормить. Потом в будущем мы начинаем среди этих озер делать острова искусственные. На следующий год они наберут вес взрослой птицы, но еще не будут оперенные через год-два будут розовые птицы. Вот сидит птица, сломанное крыло. Это все спасенные птицы через “Добрый дом” Фельдман Экопарк. Есть вообще птица, внизу ходит, она из Золочевского района, там на нее притравливали собак. Ей отгрызли крыло.

Ця добра справа стала можливою завдяки акції “Мистецтво милосердя”, започаткованої Міжнародним благодійним фондом «Фонд Олександра Фельдмана». 19-го травня на аукціоні в галереї АВЕК представили велику колекцію картин, які стали лотами. І таким чином вже вдалося залучити до допомоги тваринам тисячі українців. Перше досягнення – більше 3 млн грн і сотні врятованих життів.

Олександр Фельдман, засновник Міжнародного благодійного фонду, народний депутат України:

Меня очень радует, что это наша не первая акция. К ней подключается много волонтеров со всей Украины. Наша первая часть этой акции по всей стране собрала около 3 млн. Из них львиную долю заплатили харьковчане. И мне очень нравится, что в этом участвует практически вся страна.

Завдяки акції також вдалося допомогти сотням підопічних “Доброго дому Фельдман Екопарк” та залучити до програми збереження рідкісних видів африканських вінценосних журавлів, їх передали Екопарку з Дніпра.
Також кошти спрямовують на розвиток Всесвітнього відкритого Фонду реабілітації та реінтродукції тварин, Центру психосоціальної реабілітації та Центру реабілітації рукокрилих.

Володимир Переходович, завідувач сектором птахів Фельдман Екопарк:

Они живут у нас в большом вольере, и есть надежда, что они будут нам приводить малышей. Это взрослая 5-летняя пара.

Також кошти спрямовують на розвиток Фонду реабілітації тварин, Центру психосоціальної реабілітації, порятунку рукокрилих. Кожен лот не тільки радує своїх власників, а і дає шанс на життя пухнастим, пернатим, пораненим і покинутим.
Допомоги завдяки “Мистецтву милосердя” буде більше. Почалася друга частина проекту, і виставка картин буде експонуватися в різних містах України. У Міжнародному благодійному фонді “Фонд Олександра Фельдмана” планують залучити до проекту українські та іноземні еко- та зоозахисні організації. Також відбудуться благодійні концерти з зірками. І всі охочі долучитися до акції можуть зробити це онлайн, треба просто зайти на сайт Соціально-гуманітарного мультикомплексу Фельдман Екопарк.

Тридцать розовых пеликанов и пара восточных венценосных журавлей поселились в Фельдман Экопарк в рамках…

Опубліковано Фельдман Экопарк Пʼятниця, 20 липня 2018 р.

Залишити відповідь