Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Аграрне рейдерство – ситуація довкола “Росток-Холдинг”

Протягом 2018-го року в Україні було кілька гучних справ, пов’язаних із рейдерством. Мова про аграрний сектор. Гучні скандали були зафіксовані в різних областях країни. Далі в новинах матеріал, створений на основі розслідування громадської організації «Стоп Корупція».

Рейдерська атака під прикриттям державних органів. Захисники підозрюють АРМА, Нацагентство із виявлення та управління активами, у змові з рейдерами, які намагаються віджати групу «Росток-Холдинг». На новорічні свята озброєні тітушки захопили 17 агропідприємств у Чернігівській та Сумській областях. Як з’ясували правозахисники, у такий спосіб працювала державна структура АРМА.

В’ячеслав Гришко, правозахисник ГО «Стоп Корупції»,
Вкотре став свідком рейдерського захоплення «Росток-Холдинг». Так зване нове керівництво в супроводі озброєних тітушок зайшли на підприємство і ведуть себе доволі нахабно.

Відправною точкою в конфлікті став позов бізнесмена Якова Грибова, який звинуватив у шахрайстві акціонерів «Росток-Холдинг». За його клопотанням прокуратура віддала справу у Харківську область. Там суд ухвалив рішення про арешт усього майна холдингу.

Євген Білецький, адвокат групи «Росток-холдинг»
Ініціатор цього кримінального правопорушення, який зацікавлений у цьому, є Грибов Яків Семенович. Сам заявник Грибов у своїй заяві пише, що він не довіряє правоохоронним органам у місті Києві, він не довіряє судам, розташованим у місті Києві.

На цьому етапі у гру вступає Нацагентство АРМА, яке відсторонює директорів усіх 17 агропідприємств від роботи. Правозахисники кажуть – рішення явно незаконне, через АРМУ здійснюється рейдерське захоплення. Зустрітися з керівництвом агентства ані журналістам, ані активістам не вдалося, але вони намагатимуться зробити це наступного тижня.

Євген Білецький, адвокат групи «Росток-холдинг»:

Скоро нові парламентські та президентські вибори. Всі зосередилися на передвиборчій кампанії й планують, як вони будуть її проводити. Але дійсно є проблематика і без втручання вищих керівників держави оці правоохоронні органи адвокатів не почують.

Наразі до справи «Росток-Холдинг» підключилося Національне антикорупційне бюро України. Антикорупціонери розслідуватимуть злочинні схеми рейдерського захвату агропідприємства.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023