Адвокат Дронова передав докази захисту – черговий етап у судовому засіданні щодо ДТП на Сумській (ВІДЕО)

Просили не казати мамі та не знімати обличчя, погрожуючи адвокатом, як стало відомо Вісті Ньюс. У Дзержинському суді Харкова переглянули відео з бодікамер поліцейських, які перебували на місці аварії у вечір трагедії. 30-го травня відбулося чергове засідання у справі ДТП на Сумській. Поки лише адвокат Геннадія Дронова передав суду свою доказову базу. Серед наданого зокрема і відео, на якому заснята поведінка Олени Зайцевої та її пасажирки. Його переглянули в залі суду. Захист водійки Лексуса надасть свої докази на наступному слуханні.

У судовому засіданні щодо аварії на Сумській черговий етап: сторони захисту обох водіїв почали надавати свої докази. Першим це зробив адвокат Геннадія Дронова. Серед низки клопотань і показів він передав суду відео з двох бодікамер поліцейських. На ньому те, що відбувалося на місці аварії.

– Девушка, где? Ну, 5 минут уже проходит
– Человек едет с документами.
– Я все прекрасно понимаю. Проблема в том, что у девушки при себе должны были быть документы.
– Забыла.
– Забыла? Так, а зачем выезжать?

Сергій Перепелиця переконаний, Олена Зайцева на момент зіткнення їхала без будь-яких водійських документів.

Сергій Перепелиця, адвокат Геннадія Дронова:
Посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на місці у водія Лексусу не було. Хоча під час надання своїх показань в судовому засіданні, і це міститься на аудіозаписах судових, Зайцева казала, що перше, що вона зробила, це надала посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію патрульному поліцейському.

Сама Олена Зайцева коментувати відео та пояснити, чи все ж були при ній документи, відмовилася.

– Казали, що Ви його знайшли в машині, а на відео Ви кажете, що вам його привозять?
– Чи мова про інші документи? Поясніть свою позицію, будь-ласка…

Що до показаного в суді адвокат Зайцевої наголосила, що з відео незрозуміло, про які документи йдеться.

Юлія Козир, адвокат Олени Зайцевої:
У кого, кто требовал документы, из видео сказать сложно. На мой взгляд там на некоторые секунды нечетко видны какие-то части лиц.

У прокуратурі ж наголошують, на момент коли складали протокол водійське посвідчення було.

Віта Дубовик, прес-секретар прокуратури Харківської області:
У разі підтвердження відсутності документів у водія обвинувачення буде розширене. Я хочу зазначити, що наявність або відсутність на сам склад злочину жодним чином не вплине.

Відео з місця зіткнення вчергове побачили й родичі загиблих.

– Сколько в машине было пассажиров?
– Двое.
– Можете не снимать?! Я вызову адвоката сейчас!

На кожне слухання приходить мама та бабуся загиблих в аварії Алли та Анастасії Сокол.

Людмила Фабрис, родичка загиблих Алли та Анастасії Сокол:

Я не могу даже говорить. Вы понимаете, они там стоят, говорят – не снимайте, то другое, третье, а наши убитые валяются на асфальте, и никому дела нет к ним. Вот это меня возмущает! А девочки даже не пошли, не посмотрели, что там случилось!

Адвокат водія Туарег прагнув долучити у якості доказів і свідчення автомеханіка, який проаналізував інформацію щодо того, із якою швидкістю їхала водій Лексусу. Але за рішенням судді покази не долучили, натомість вирішили викликати самого фахівця на допит. На наступному ж засіданні, а його призначили на 5-те червня, свою доказову базу суду надасть захист Олени Зайцевої.
30-го травня суддя продовжив обом обвинуваченим водіям запобіжний захід до 28-го липня. Вже втретє їх лишають у СІЗО на 60 діб без права застави.

Залишити відповідь