Адміністрація “Барабашово” спростувала фейки щодо роботи ТЦ

Війна з фейками. Адміністрація ТЦ “Барабашово” вийшла з брифінгом, щоб спростувати низку заяв, які поширюють в інтернет-просторі щодо роботи торговельного центру. Інформацію представники ТЦ називають виключно неправдивою. Окрім того юристи центру будуть виходити з судовими позовами про захист честі та ділової репутації.

“Барабашово” заявила про наявну інформаційну кампанію проти торговельного центру. На думку представників ТЦ, заяви в інтернет-просторі є спробою дестабілізувати роботу об’єкта.

Андрій Вінаков, генеральний директор ПАТ “Концерн АВЕК и Ко”:

К сожалению, в последнее время вокруг ситуации на торговом центре Барабашово появилось большое количество, мягко говоря, неправдивой информации. А если говорить более прямо, откровенной лжи и информационніх фейков.

В адміністрації говорять про спроби використання штатних ситуацій, зокрема, прибирання снігу та подачі електрики, як провокацій. Так відбулося з відключенням електропостачання. Хоча йшлося про планову роботу щодо приведення окремих ділянок торгового центру у відповідність до чинних норм законодавства, яка виконувалася приписом і силами АТ «Харківобленерго». У мережі щодо цього почалися спекуляції. В адміністрації наголосили, роботі будуть виконані відповідно до закону, а підприємцям, чий бізнес зазнав незручності у зв’язку з вимушеними відключеннями електроенергії, розглядають можливість про часткові компенсації.
Ще одна тема для фейків – перепідписання договорів.

Андрій Вінаков, генеральний директор ПАТ “Концерн АВЕК и Ко”:

Большинство предпринимателей торгового центра не заключили с нами договора на 2019 год – это откровенная ложь. На сегодняшний день общее количество предпринимателей, которые не заключили договор составляет – не превышает даже 7%. Эта цифра находится в пределах обычных показателей в период перезаключения договоров.

В адміністрації наголошують, торговий центр «Барабашово» є одним з найбільших платників податку на землю. Підприємство відраховує близько 10% загальних надходжень в місті щодо цього виду податків. На території центру забезпечується високий рівень особистої безпеки й безпеки ведення бізнесу. Адміністрація торгового центру щільно співпрацює з органами національної поліції. Про всі порушення чинного законодавства, що належать до компетенції поліції, правоохоронці інформуються негайно. Фактів участі окремих співробітників в протизаконних діях на території торгового центру не було.
З огляду на це юристи компанії готують відповідні позови про захист честі, гідності та ділової репутації.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100