А ви встановили ялинку? Тоді кіт йде до вас

На Новий рік особливо чекають діти та коти. Перші, звісно, в очікуванні подарунків, а ось чотирилапі з середини грудня відкривають полювання на зелених окупантів своєї оселі, як стало відомо Вісті Ньюс.
Мета — застрибнути. Мета максимум — звалити. Якщо ваше новорічне дерево жодного разу не падало, то у вас просто немає кошеняти. Або перевірте, може, він втік шукати ялинку?
А ця добірка світлин розкаже сумну історію веселих падінь у тих людей, які носять горде звання «власники домашніх терористів». Вісті Ньюс цікаво, у який саме момент господарі беруть фотоапарат і як вони встигають зробити ці прекрасні фото. Сподіваємося, домашні улюбленці не постраждали ані при падінні, ані від переляку, ані від рук людей…
Багаторічний досвід перекинутих догори дриґом ялинок, розбитих прикрас і з’їдених дротів від ліхтариків змусив власників вигадувати неймовірні способи захисту ялинок і блокування самих пухнастиків. Чи не завдяки цьому виник оригінальний спосіб чіпляти ялинку на стелю? Або створювати її з чогось, що не зацікавить тварину?

Хтось скаже, що не всі способи тут гуманні, а ялинка в клітці виглядає несвятковою, але — повторимося — значить ваше свято не розбивалося об підлогу.
А ще завдяки котячий пристрасті до ялинок люди часто убезпечують від травмування дітей, адже малюки теж тягнуться до яскравих і блискучих прикрас. І якщо кіт прудко відстрибне від ялинки, що хилиться, то дитина не встигне. Тому радимо сприймати кота, який перекинув зелену красуню, як ревізора з контролю безпеки. До речі, так і нерви будуть менше страждати. А прикрашати дерево наново — подвійне свято.
Але найгучніше падіння святкового дерева відбулося у Владивостоці в 2013 році. Щоправда, там коти ні при чому. Символ Нового року завалився через сильний вітер. Конструкція за 7 млн рублів простояла кілька днів. До слова, у цьому нещасливому на дерева місті це не перше падіння центральної ялинки. Перше сталося в 2009 році, напередодні свята. Владі довелося купувати нову.

Новини. Харків&Україна visti.news

bigmir)net TOP 100