Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

43 Юніори з Харківської області поділили чверть мільйона гривень за перемогу у конкурсі ПриватБанку

Наприкінці літніх канікул діти – власники Карток Юніора від ПриватБанку брали участь у квесті “Фантастичні пригоди”.  Для цього потрібно було зареєструватися на сторінці акції fantastic.pb.ua і послідовно виконати 6 завдань. Квест передбачав правильне використання навичок роботи із банківською карткою та іншими банківськими продуктами. Всього у квесті змагалися понад 19 000 учасників з усієї України. А ті, хто дійшов до фіналу, а таких було 716 дітлахів, поділили між собою призовий фонд акції – 250 000 гривень. Про це повідомив керівник прес-офісу “ПриватБанка” у Харківській області.

У квесті зареєструвалися 1 200 дітей з Харківської області. З них 43 стали переможцями, успішно виконавши запропоновані завдання. Всі вони отримають грошові нагороди за свої старання. А найактивніших учасників чекають ще й сувеніри від ЮніорБанку.

Спасибі всім учасникам акції “Фантастичні пригоди” за кмітливість, енергію, завзятість і волю до перемоги, – вітала юних інтелектуалів директор ЮніорБанку Анна Павлова. – Дякую батькам, які надавали дітям підтримку і допомагали радою. Ви все неповторні. І якщо в цей раз ви не стали переможцем, ми впевнені, що найближчим часом вас обов’язково зустріне успіх в іншій справі.

ЮніорБанк – фінансова освітня програма ПриватБанку для школярів від 6 до 17 років, яка стартувала у 2009 році в Україні. У 2012 році ЮніорБанк був визнаний однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки “Освіта та кар’єра”, яку щорічно проводять Міністерство освіти і Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.

Сьогодні у Харківській області 27 207 школярів активно користуються Картками Юніора. Крім того, вони мають змогу безкоштовно пройти навчальний курс у Бізнес-Школі ПриватБанку і отримати відповідні сертифікати. На Юніорів також чекають цікаві екскурсії у відділення банку та пізнавальні квести “Загублені у банку” та “Таємниця загубленої купюри”.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023