4-го липня в Україні відзначатимуть День поліції

Президент Петро Порошенко підписав Указ про заснування 4 липня Дня поліції України, як стало відомо Вісті Ньюс. Він назвав цей день трирічної давнини прощанням із радянською міліцією:
«Три роки тому ми прийняли дуже не просте, але надзвичайно відповідальне рішення розпочати глобальні зміни у правоохоронній системі. Якісний перехід до нових правоохоронних органів – сказати остаточне прощавай міліції радянського стилю і перейти до формування нової української поліції, яка буде мати і має головне – високу довіру українського народу».
4 липня 2015 року перші українські патрульні склали присягу в Києві:
На Софійській площі, з гарним вишколом, молоді, ввічливі, багато хто зі знанням іноземної мови – перші патрульні поліцейські 4-го липня прийняли першу присягу. Перші наряди патрульної поліції, які були створені з нуля. Дуже важливо, що законослухняна, законолюбива та патріотична молодь першою повірила в зміни. І не тільки повірила, а й головне – стала рушійною силою цих перетворень.
Цікаво, що Президент підкреслив, що 4 липня заснували нове свято, а не перенесли на нову дату старе. «Не перенесення, а заснування – так само, як ми заснували нову поліцію».

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100