Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

30 автівок викрали у Німеччині українці з Чернівецької області

Кримінальні відрядження. Кілька місяців українці грабували жителів Німеччини. Усе викрадене, злочинці продавали, вже повернувшись до України, за чималі кошти. Як затримали банду та як члени угрупування відповідатимуть перед законом, як дізналися Вісті Ньюс.


Українці відзначилися за кордоном. Та ось тільки привід кримінальний.

Костянтин Бушуєв, заступник голови Національної поліції України:
Надійшов запит від німецьких колег, щодо надання міжнародної правової допомоги. Щодо 12 громадян нашої держави. Усі ці громадяни проживають на території Чернівецької області і підозрюються правоохоронними органами Федеративної Республіки Німеччини у вчиненні низки крадіжок транспортних засобів на території Німеччини.

У ході розслідування виявилося, що українці викрали 30 автівок у жителів Німеччини. Елітний транспорт чоловіки продавали вдома. Помешкання підозрюваних обшукали.

Костянтин Бушуєв, заступник голови Національної поліції України:
В результаті цих обшуків були вилучені речові докази та документи, які беззаперечно свідчать про причетність підозрюваних до крадіжок автотранспорту на території Німеччини.

Наразі усі підозрювані перебувають під вартою. Після закінчення слідства у Німеччині всі матеріали у справі передадуть українським поліцейським. Тут вже крадіїв і судитимуть.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023