26 вересня у Харкові другий спортивний благодійний захід «Біжимо разом». Як і влітку, на меті не тільки підтримка здорового способу життя, а й популяризація благодійності

26 вересня 2021 року запрошуємо Вас на– Другий благодійний забіг “Біжимо разом”.

Парк Горького – це улюблене місце всіх харків’ян. Також в нього з великим задоволенням приїжджають люди з інвалідністю.

Рівні доріжки і широкі алеї дають їм можливість вільно і самостійно пересуватися по всьому парку. Але парк Горького дуже великий, і не всім людям з інвалідністю вистачає сил проїхатися по ньому на звичайній механічних візках. А їм так хочеться побачити все красиві куточки нашого улюбленого парку.

Однак технічний прогрес не стоїть на місці. І зараз з’явилася електрична приставка до інвалідного крісла, яка дозволяє за п’ять хвилин зробити з будь-якої коляски справжній скутер. Досить лише кілька простих рухів, щоб прикріпити приставку до коляски. І вже не потрібно витрачати сили на обертання коліс руками. А можна насолоджуючись з вітерцем вільно котитися по парку на електричному приводі.

Звичайно далеко не кожна людина з інвалідністю може дозволити собі купити таке чудо техніки. Адже його ціна коливається від тридцяти до п’ятдесяти тисяч гривень. Але всі разом ми може зібрати потрібну суму для того, щоб така електрична приставка була в парку Горького.

І будь-яка людина змогла би приїхати в парк і взяти її напрокат на кілька годин безоплатно. Це дійсно розширить можливості людей з інвалідністю та дасть їм відчуття свободи і незалежності. Влитися в компанію харків’ян, що катаються по улюбленому парку на роликах, самокатах, сігвеях, чопер або електромашинки. Відчути, яке це щастя бути на одній хвилі з усіма.

Мета Другого Благодійного забігу “Біжимо разом” – придбання електричної приставки для людей з інвалідністю (інвалідів-колясочників). Захід проводиться за ініціативою Благодійного фонду «Соціальне місто», спільно з ХОБФ «Соціальна Служба Допомоги» та ГО «Креавіта», за підтримки Харківської міської ради, Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту.

Нет описания.

Місце проведення: Україна, м. Харків, Білгородське шосе 1, «Велоцентр».

Початок заходу 10.00. Дистанція – 5 км.

Стартовий благодійний внесок (до 26 вересня) – 200 грн

Стартовий благодійний внесок у день заходу (26 вересня) – 300 грн

Беручи участь в благодійному забігу “БІЖИМО РАЗОМ” Ви робите свій внесок в реалізацію проекту для людей з інвалідністю.

Додаткова інформація та реєстрація на сайті

Електронна скринька charity.social.city@gmail.com Організатор – Благодійний фонд “Соціальне місто”.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.