21 врятована тварина за 3 дні — харківські волонтери увічнюють подвиги містян на Дереві Життя

За 3 дні 21 врятоване життя. У Харкові тепер зможуть порахувати добрі справи та тварин, яких вдалося відвоювати у смерті, як стало відомо Вісті Ньюс. Волонтери громадської організації «Порятунок тварин» відкрили Дерево життя, на якому у вигляді іграшок розміщують врятованих безхатьок.

Дорогі підписники, ми відкриваємо Дерево Життя!На цьому Дереві з 20:00 до 21:00 ми будемо вішати фігурки тварин, яких врятували сьогодні. Якщо ти теж врятував тварину у цей день, ти можеш приїхати і повісити фігурку на Дерево Життя. З Різдвом Христовим!

Опубліковано Порятунок тварин Харків / Animal rescue Kharkiv, Ukraine Понеділок, 7 січня 2019 р.

Дерево врятованих життів. Харківські зоозахисники створили символічну інсталяцію — поруч із притулком для тварин встановили дерево, на якому ведуть відлік добрим справам. Щодня на гарячу лінію до громадської організації «Порятунок тварин Харків» надходить до 40 дзвінків. Після термінових викликів і виїздів за знайденими тваринами гілля обростає новими іграшками.

Юлія Криворотько, співробітник ГО «Порятунок тварин Харків»:

Одна фігурка — це одне врятоване життя. На саме сьогодні у нас висить 21 фігурка, це 21 врятоване життя.

Серед білих фігурок на дереві є золоті. Це особливі випадки — порятунок тварини зі смертельної небезпеки. Так це було з Марго.

Олена Донець, оператор ГО «Порятунок тварин Харків»:

Якийсь невідомий хлопець нирнув у воду і витягнув собачку, віддав жінці й побіг. Ми його навіть не знаємо. Герой нашого часу є.

Другий золотий пес — це Моцарт. Вісті Ньюс розповідали про нього напередодні. Жінка знайшла собаку в лісі, тварина 5 діб провела на морозі. Але не тільки після таких форс-мажорів містяни привозять до притулку знайдених чотирилапих. Зараз головну та смертельну небезпеку для безхатніх тварин несе холод.

Олена Донець, оператор ГО «Порятунок тварин Харків»:

Це тепла їжа, тепла підстилка, можливо на годину-дві пустити тваринку до себе в під’їзд відігрітися, тому що коти замерзають за 6 годин, а собаки замерзають трошки довше. Якщо ви бачите, що вона тулиться в транспорт чи під’їзд — це не надовго, але це можуть бути останні хвилини життя тварини.

Ближче до весни волонтери приготували для дерева нову прикрасу — птаха, тоді часто рятувати доведеться лебедів і ластівок. Але згадують, що, якби дерево з’явилося раніше, його б вже прикрасили фігурки косулі, бобра та кажанів.

Зооактивісти прагнуть, щоб Харків став схожим на польський Люблін. Говорять, там немає жодної покинутої тварини, адже городяни вважають їх своїм надбанням. До слова, у Харкові нещодавно за рішенням суду був заборонений відлов вуличних котів. Також зоозахисники прагнуть, щоб тварин визнали частиною міської екосистеми, як це вже є в кількох містах України, наприклад, Києві та Одесі.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100