20 січня БЕZ ОБМЕЖЕНЬ два великих концерти у Харкові в рамках всеукраїнського туру. 100 міст України почують новий альбом «Вільні люди»

20 січня о 17:00 та 20:00 в Харкові пройдуть концерти гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ на підтримку нового альбому, яка охопить 100 міст і завершиться на НСК Олімпійський.

«Вільні люди» – це шостий студійний альбом у дискографії БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. На створення платівки їх надихнули українці. Під час концертів музикантам пощастило зустрітись з різними людьми та дізнатись про їх унікальні історії. У цих людей, не зважаючи на різномаїття, виявилось багато спільного – українського, душевного, волелюбного. Гурту знадобився цілий рік, аби почуте й пережите стало лірикою і музикою. Альбом “Вільні люди” – це пісні з Україною в серці, в яких кожен впізнає себе.

«Ця музика про нас, таких різних, але єдиних, про наші вчинки, життєві події та почуття, про нашу незламність і незалежність – характер нації, що витримав випробування часом»

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – один з небагатьох українських гуртів, які збирають мільйонні перегляди на офіційному YouTube каналі. А сотні тисяч їх прихильників по всій країні та за її межами знають відповідь на питання «Чому так зорі запалали» і їм вже, ніяк без гурта БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, бо кожен їх виступ – має особливу магію. Це синергія, шаленої енергії музикантів та щирі емоції глядачів у залі, що захоплює надовго. У якості доповнення — атмосфера спецефектів, світло та надсучасний живий звук.

Познайомтесь з новим етапом творчості гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Приходьте на концерти, щоб дати волю почуттям!

Нет описания.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.