19 лютого в Харкові “Тендітні струни душі” від МАСО “Слобожанський”

19 лютого на сцені будинку Алчевських відбудеться концерт «Тендітні струни душі», який торкнеться струн душі всіх поціновувачів багатогранної, складної але водночас витонченої музики.

Початок традиційно о 18:30.  Чого чекати?

Варіації на тему Ф.Бріджа композитора Бенджаміна Бріттена – справжній скарб і своєрідний виклик для кожного музиканта, бо щоб донести до слухача кожен безцінний нюанс та відтворити особливе звучання цього твору, треба мати не аби яку професійну майстерність і провести велику роботу. Сюїта в старовинному стилі Альфреда Шнітке ж свого часу була дуже популярною та перекладалася для, можно сказати, всіх інструментів. Ця прозора та фактурна музика в нашій програмі прозвучить дещо оновленою після своєрідного концертного відпочинку. Технічно складний концерт для віолончелі Миколи Капустіна потребує професіоналізма, скурпульозності та водночас легкості від соліста й великої уважності від слухачів.

Отже, цього вечора ви зможете разом із нами поринути в багатошарове звучання як струнного так і симфонічного оркестру, а також барвисту та при цьому витончену й дуже характерну, складену з трьох творів різних композиторів, єдину музичну історію.

Програма концерту:

1 відділення Б. Бріттен. Варіації на тему Ф.Бріджа А. Шнітке. Сюїта в старовинному стилі. Пер. для альта і оркестру Ю. Тканова. (Солістка – Тетяна Жук, альт)

2 відділення Н. Капустін. Концерт для віолончелі з оркестром №2 (Соліст – Денис Карачевцев, віолончель)   Диригент – заслужений діяч мистецтв Юрій ЯКОВЕНКО

Квитки від 100грн.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.