16 вересня легендарний Борис Гребенщиков у Харкові! Чекайте на «Двері Трави»

Перший гуру серед рок-героїв, людина, що поєднала дивовижний синтез із панку хіпі-фолку, буддизму, блюзу і алкогольно-езотеричної поетики. «Двері Трави» – 16 вересня в Харкові.

Його філософія пройшла через покоління. Лірика крізь каміння. Думка, яка прагне далеко за межі усього мирського і повсякденної суєти. Все це він – легендарний Борис Гребенщиков! Унікальна музика групи «Акваріум» не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучому рок-н-рол і філософському реггі. І що чудово – ні група, ні її засновник БГ не стали ретро-групою, незважаючи на більш ніж солідний творчий шлях. Їх музика жива і свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, знаходячи нові нотки і чіпляючи струни душі як відданих фанатів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-рол.

До слова, нова програма БГ і групи «Акваріум» називається «Двері Трави» – на честь його однойменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-ти, знайшлося справжнє звучання.

Квитки

Нет описания.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.