15 лютого хіти легендарних «Queen» у виконанні оркестру GosОrchestra. Ексклюзивно до Дня усіх закоханих даруємо -50% на другий квиток

15 лютого в ККЗ «Україна» пролунає безсмертна музика «Queen» у виконанні симфонічного оркестру GosОrchestra під керуванням Олександра Госачинського!

Ці хіти will rock you в саме серце! «Bohemian Rhapsody», «We Are The Champions», «Killer Queen», «Show must go on” тощо. У цей вечір ви будете підспівувати, а може навіть і пританцьовувати, можливо згадаєте перше кохання, і точно драйвово відпочинете.

Так Фредді Мерк‘юрі перетворивши маловідомий студентський колектив Smile на одну з найкращих груп усіх часів і народів під назвою Queen, він назавжди залишиється в серцях шанувальників людиною, яка змінила історію рок-музики. Їх багатогранна творчість досі цікавить слухачів і критиків, а хіти, які Фредді написав для Queen, пам’ятають і люблять у кожному куточку земної кулі. Приходь та отримай неймовірний заряд емоцій і вражень на довгий час можливо! Тим паче, організатори дарують знижку -50% на другий квиток (придбати квиток необхідно до 15.02.2022.

Деталі

Нет описания.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.