Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

11 серпня росіяни завдали ракетного удару по центру міста

11 серпня росіяни обстріляли Харків близько 4.30 ранку. Одна з ракет вдарила у звичайний двір житлового будинку в центрі міста.

За даними поліції, ніхто не постраждав. Експерти вилучили уламки металу, попередньо вже назвали тип ракети. .

Олена Бараннік, речниця поліції Харківської області:

За попередніми даними наших вибухотехніків і криміналістів сюди потрапив снаряд с300, усі речові докази попередньо підтверджують це. І попередньо обстріли велися з бєлгорода.

фото Ганна Черненко

Серед постраждалих від вибуху родина Тимченків. Подружжя дивом не постраждало, хоча вікна у їх квартирі вилетіли. Анатолій деіклька страшних хвилин не знав, чи жива його дружина.

Тамара Тимченко, харків’янка:

Оце наша постель, я отут скраю спала. І вдруге в пол пятого, і на мене впало вікно. В мене донька є, і вона сказала, поставте чемодан там, де голова стоїть. І я отам поставила, бо як скло падатиме, так хоч не на обличчя, так і получилося. Отут потріскалися, а тут було відкрите, і воно ціле впало на мене.

Анатолій Тимченко, харків’янин:

Вже декілька неділь о пів на 4 чи в 4 обов’язково були взриви тут рядом, а цієї ночі тоже без 15 4 он наше вікно , ми проснулися від звуку великого і від того що вікно вибито і впало на жінку на кровать біля вікна. І після цього стали дивитися, тому що вікно привалило жінку. Бо ж вікно, ну слава богу травми великої не знайшов, удар був. Ну а тепер уборкою займаємося.

фото Ганна Черненко

Ганна Черненко, Володимир Павлов. Вісті

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023