11 хворих на ковід в Обласній психіатричній лікарні №1 на Харківщині – Стрілече закрите

Станом на неділю в Харківській області 147 хворих на коронавірус. За добу лікарі підтвердили 22 нових випадки хвороби, і половина з них – це 11 захворілі, які перебувають в Обласній психіатричній лікарні №1 (розташована в селі Стрілеча). Відомо, що це мешканці Чугуївського, Зміївського, Ізюмського, Богодухівського, Зачепилівського районів. 

Областная психиатрическая больница 1

Через спалах село закрили на карантин. Це обмеження не стосується медиків, також в’їжджати до населеного пункту можуть прописані в селі мешканці. Усі мешканці, які прописані та фактично проживають у населеному пункті, зможуть вільно переміщатися.

За даними обласних чиновників, джерелом зараження в медустанові могла бути співробітниця:

Епідеміологічне дослідження ще триває, але вже зараз ми можемо припускати, що хвороба була занесена першою особою, яка там була виявлена, – це санітарка, що там працювала. Вона мешкає в іншому населеному пункті. На даний момент перебуває там на самоізоляції.

Наразі проби відібрали в 25 осіб, результати тестів чекають ще від 3 десятків осіб. Усього ж мають протестувати пів тисячі людей (це персонал і пацієнти лікарні). Окрім того губернатор Харківщини Олексій Кучер повідомив, що осіб, які контактували з санітакрою перевіряли, але хвороба в них протікала безсимптомно:

Ми тестували контактних осіб. Жодна контактна особа, у якої було виявлено ковід-19, зовні не проявляла жодної симптоматики. На сьогоднішній день це дуже цікаво, тому що люди пересуваються населеним пунктом, взагалі не проявляють ніяких ознак хвороби, але носіями корона вірусу.

За даними голови Харківської районної державної адміністрації Артура Товмасяна, з понеділка сільська рада почне видавати перепустки для переміщення через КПП. Найближчим часом у селі має з’явитися пересувний аптечний пункт, адже аптеки там немає. Ще одна проблема – відсутність у селі банкомату.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.