10 млн на ремонт харківських шкіл і дитсадків за зверненням Олександра Фельдмана направив Кабмін

Десять мільйонів на ремонт харківських шкіл і дитсадків. Кабмін за зверненням Олександра Фельдмана направив субвенцію з державного бюджету на розвиток окремих територій у 2018 році. Виділені кошти підуть на капремонти навчальних закладів у тому числі Холодногірського і Новобаварського районів. 21 грудня субвенція вже надійде до Харкова.

За зверненням народного депутата України Олександра Фельдмана уряд направив 10 мільйонів на ремонт харківських шкіл і дитсадків.
Кабінет міністрів України своїм розпорядженням розподілив субвенції з державного бюджету на розвиток окремих територій. Так Харкову виділили зокрема кошти на капремонт навчальних закладів Холодногірського і Новобаварського районів.

Олександр Фельдман, народний депутат України:

Не втомлюся повторювати – то, в яких умовах навчаються наші діти, дуже сильно впливає на їхнє здоров’я і успішність, а значить – і на їх майбутнє, майбутнє не тільки кожної конкретної дитини, а й цілого покоління, всієї нашої країни. Тому ми щорічно добиваємося виділення коштів з держбюджету для створення в харківських школах та дитсадках гідних умов для наших дітей. Нещодавно я відвідав школи, виділення субвенцій на ремонт яких ми добилися в минулому році. Вони змінилися до невпізнання, і учням в них тепер дійсно приємно вчитися. Важливо, що ці установи – в окраїнних районах, де інфраструктура, на жаль, розвинена набагато гірше, ніж в центрі. Ми будемо змінювати цю ситуацію!

Щодо об’єктів, які потрапили на ремонти, то це буде дитсадок №15 (на вулиці Академіка Богомольця), сюди піде 1,5 млн грн. Така ж сума виділена на школи №115 (на вул. Врубеля). По 1 млн грн отримають на ремонти гімназія №86 і школа №108. По 700 тис. грн виділено на садочок №156, гімназію №39, 600 тис. – на Центр дитячо-юнацької творчості №2. І у списку на отримання по півмільйона одразу 6 об’єктів Холодногірського та Новобаварського районів Харкова, це 57, 69, 87 школи та 3 ясла-садочки: це 142, 414 і 425. Гроші повинні надійти до Харкова вже сьогодні.

За сприяння Олександра Фельдмана у 2017 році Харків отримав у вигляді субвенції з держбюджету 25 млн грн на вирішення найважливіших проблем, зокрема на капремонт шкіл і дитсадків (в тому числі на роботи з енергозбереження) і благоустрій парків. Тоді тільки в Новобаварському районі були утеплені 2 загальноосвітні школи, 4 дитячі садки, провели ремонти у 2 спортивних залах, а на алеях парку «Юність» встановили освітлення.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100