Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

1 квітня “Корпорація квестів” запускає квест за відомим серіалом «Wednesday»! Що приховує Nevermore?

“Корпорація квестів” запускає квест за відомим серіалом «Wednesday»! 1 квітня учасники дізнаються, що по приховує Nevermore?

Бажаєте влаштувати для дитини незабутній день, повний пригод та загадок? Тоді “Корпорація квестів” запрошує вас на унікальний квест у стилі серіалу Wednesday! Разом із професійними аніматорами діти вирушать у справжню містичну подорож, де вони мають розкрити таємниці та загадки, та врятувати мешканців міста від містичних сил. Все це відбудеться в атмосфері серіалу Wednesday, де кожна дитина зможе відчути себе справжнім героєм.

Квест проходитиме у безпечному місці – на 0-му поверсі у ТРЦ Французький бульвар (приміщення знаходиться під землею та вважається укриттям)

Незабутні враження та повне занурення у світ пригод та фантазії. А також сюрприз – на всіх гостей чекає міні дискотека

Коли? 1 квітня 12:00 Тривалість: 1,5 години

Замовте квиток на дитячий квест у стилі серіалу Wednesday вже сьогодні, і влаштуйте чарівний день для вашої дитини та її друзів! Звертайтеся у директ Інстаграм або за телефоном +380 68 326 70 40

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023